UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/17 W PRZEDSZKOLU

“Kart w kalendarzu było niemało
Codziennie jedną zdejmował czas.
I cóż powiecie? Ot, przeleciało.
Rok szkolny minął jak z bicza trzasł…”

Znów, jak co roku przyszedł czerwiec, a wraz z nim czas rozstań i pożegnań.
23 czerwca 2017 r. zakończyliśmy rok szkolny 2016/17 i tym samym pożegnaliśmy najstarsze dzieci opuszczające mury naszego przedszkola.
Absolwenci zaśpiewali piosenki na pożegnanie a młodsze dzieci piosenkę pt.: „Niech żyją wakacje”. Pani dyrektor serdecznie podziękowała wszystkim przedszkolakom, nauczycielom, panią z obsługi  i rodzicom za miniony rok.  Akademię zakończyło uroczyste wręczenie dyplomów i upominków naszym absolwentom z gr.”Misiów” i ‘Mrówek”.  Nie zabrakło podziękowań, uścisków, kwiatów, pamiątkowych zdjęć i jak to w czasie takich uroczystości bywa nie zabrakło także łez wzruszeń.

Kochane dzieciaki ! Życzymy Wam samych sukcesów w szkole,
radosnych wakacji, uśmiechu na co dzień i nowych przyjaźni.
Nie zapominajcie o nas!

Alicja Jaworska

_DSC9045.JPG DSC00342.JPG DSC00317.JPG

Share

Komentowanie zamknięte.