Wycieczka “Motylków” do Karpackiej Troi

Czerwiec w naszym przedszkolu to czas wspaniałych wycieczek.
20.06. „Motylki” pozytywnie nastrojone ruszyły ku następnej przygodzie. Ładna pogoda była zamówiona na ten dzień, a nawet kilka stopni więcej dostaliśmy gratis.
Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania Skansenu Archeologicznego „Karpacka Troja” w Trzcinicy k. Jasła, gdzie mogliśmy przenieść się na 2 godziny w zupełnie inną epokę. Od pawilonu wystawowego przeszliśmy do słowiańskich chat. Nie zabrakło nam sił, aby wyjść na wieżę widokową, z której podziwialiśmy całą okolicę. Na zakończenie odpoczęliśmy oglądając film “Trzcinica- Karpacka Troja”.
Kolejnym punktem wycieczki był smaczny obiad – świeże pierożki domowej roboty, które znikały z talerzy w zadziwiającym tempie.
Na zakończenie czekała na dzieci kolejna miła niespodzianka w postaci szaleństw i zabaw w Parku Jordanowskim w Jaśle.
Po tylu atrakcjach dzieci z gr.”Motylki” szczęśliwe i radosne wróciły do przedszkola pytając kiedy kolejna wycieczka 🙂

Alicja Jaworska

IMG_7294.JPG IMG_7231.JPG IMG_7375.JPG